Jak uplatnit slevový kupón?

Jakmile v nákupním košíku kliknete na "zaplatit", objeví se Vám další krok - vyplnění jména a adresy zákazníka. Pod tímto naleznete tabulku pro Vaše poznámky k objednávce. Do této tabulky napíšete kód slevového kupónu, na jehož základě Vám dodatečně slevu odečteme. Vyčkejte prosím na zaslání nového e-mailu s konečnou cenou objednávky, kterou uhraďte pod variabilním symbolem a na číslo účtu uvedené v prvním e-mailu - potvrzení objednávky.

Poznámka: Většina kupónů má jedinečný kód, který lze uplatnit pouze jednou, není-li uvedeno jinak. Slevové kupóny mají omezenou dobu platnosti. U kupónů, které jsou vázány na registraci, předpokládáme jedinou registraci na jednu osobu. Slevové kupóny platné na první objednávku bývají ve většině případů podmíněny registrací.

*Sleva se vztahuje téměř na všechno zboží. U vyjímek, kde slevu uplatnit nelze, je toto v Detailu konkrétního zboží uvedeno. Pod popisem naleznete větu "u tohoto produktu nelze uplatnit slevy" nebo "u tohoto produktu lze uplatnit slevu pouze do výše x %" apod. Momenátlně se toto nevztahuje na žádné zboží v e-shopu.